ייבוא, הפצה ושיווק של ציוד מגן בטיחותי וציוד רפואי - עמוס גזית בע"מ

אודות

עמוס גזית בע"מ הינה חברה ישראלית מובילה, הנמצאת בבעלות משפחתית מלאה ועוסקת בייבוא, שיווק, ייצוא ותמיכה למגוון רחב של מוצרים בתחום הבטיחות והרפואה למגזר המוסדי, העסקי והפרטי.

חברת עמוס גזית בע”מ הוקמה בשנת 1958, ולכל אורך שנות פעילותה היא חותרת ושואפת לקידום נושאי הרפואה והבטיחות בישראל.

עמוס גזית בע"מבשיתוף עם החברות היצרניות המובילות בעולם, דואגת להתעדכן ולהחדיר לשוק הישראלי את מיטב החידושים והטכנולוגיות, תוך שמירה בלתי מתפשרת על איכות ואמינות.

החברה מורכבת מחטיבת בטיחות, חטיבה רפואית, וחטיבת תמיכה טכנית שכולן פועלות יחדיו לקידום שמירה על בריאותו ובטיחותו של הפרט בישראל.

החטיבה הרפואית

חטיבת הציוד הרפואי של עמוס גזית החלה את דרכה בשנת 1960, בשיתוף פעולה עם חברת דרגר הגרמנית, אותה החברה יצגה בתחום ציוד הבטיחות משנת 1958. מאז ועד היום, התפתחה החטיבה והפכה למובילה בתחום הציוד הרפואי בישראל.

חטיבת הבטיחות

חטיבת הבטיחות אחראית משנת 1958 על שיווק ותמיכה של מוצרים טכנולוגיים מתקדמים בתחום הבטיחות בעבודה. מאז ועד היום, חטיבת הבטיחות הינה הנציגה הבלעדית בישראל של חברות מובילות המשקיעות את מאמציהן במחקר, פיתוח וחדשנות בתחום הבטיחות.

חטיבת התמיכה הטכנית

חטיבת התמיכה הטכנית מעניקה שירות טכני ללקוחות החטיבה הרפואית וחטיבת הבטיחות של החברה. טכנאי חטיבת התמיכה הוסמכו בלעדית ע"י יצרני הציוד והמכשור בחו"ל, זאת לצורך מתן שירותי אחזקה ותחזוקה ברמה האופטימלית והמקצועית ביותר. הטכנאים מרעננים את הידע וההסמכות באופן שוטף לכל ציוד/מכשור הנמכר ע"י חטיבות החברה השונות.נסיונם הרב של הטכנאים שלנו, חלקם משרתים את לקוחותינו מעל 20 שנים, בצירוף הצב"ד הייעודי הנרכש מיצרני הציוד, מבטיחים רמה טכנית גבוהה ביותר ומצויינות בשירות.

חטיבת התפעול

חטיבת התפעול מרכזת תחתיה את כלל השירותים הלוגיסטיים והתפעוליים של החברה. עובדי החטיבה מעניקים שירות פנים ארגוני למחלקות השונות וכן נותנים מענה ללקוחות החברה, בתחום הבטיחות והציוד הרפואי. המבנה החטיבתי מורכב מצוותים מקצועיים בתחומי שירות לקוחות, יבוא ורכש, עיתוד מלאי, מטה תפעולי, מערכות מידע, מחסן, כספים ומשאבי אנוש. העובדים במחלקות השונות יוצרים מעין שרשרת תפעולית, הפועלת בתיאום רב ובסינרגיה ומעניקים מענה מקצועי ומהיר ללקוחות מרגע פנייתם ועד לאספקת הציוד ו/או מתן השירות.