ייבוא, הפצה ושיווק של ציוד מגן בטיחותי וציוד רפואי - עמוס גזית בע"מ

דירקטוריון

עמוס גזית בע"מ הינה חברה ישראלית מובילה, הנמצאת בבעלות משפחתית מלאה ועוסקת בייבוא, שיווק, ייצוא ותמיכה למגוון רחב של מוצרים בתחום הבטיחות והרפואה למגזר המוסדי, העסקי והפרטי.

חברת עמוס גזית בע”מ הוקמה בשנת 1958, ולכל אורך שנות פעילותה היא חותרת ושואפת לקידום נושאי הרפואה והבטיחות בישראל.

עמוס גזית בע"מבשיתוף עם החברות היצרניות המובילות בעולם, דואגת להתעדכן ולהחדיר לשוק הישראלי את מיטב החידושים והטכנולוגיות, תוך שמירה בלתי מתפשרת על איכות ואמינות.

החברה מורכבת מחטיבת בטיחות, חטיבה רפואית, וחטיבת תמיכה טכנית שכולן פועלות יחדיו לקידום שמירה על בריאותו ובטיחותו של הפרט בישראל.

עמוס גזית

מייסד ונשיא החברה

הקים את חברת עמוס חברה לציוד במאי 1958. לאורך שנות קיומה הוביל את החברה לחדשנות וראשוניות בתחומי הבטיחות והרפואה בישראל.
עמוס גזית זכה בפרסים רבים, ביניהם:

  1. – חברות כבוד באיגוד הישראלי לאורתופדיה (2019) – הפרס היחיד שהעניק האיגוד אי פעם למי שאינו רופא.
  2. – פרס איגוד המרדימים לשנת 2004 על תרומתו לקידום ענף ההרדמה בישראל משנת 1960.
  3. – פרס איגוד האורתופדיה הישראלי על תרומתו לקידום האורתופדיה, בין השאר הודות להטמעת שיטת ה-AO (לניתוחי טראומה אורתופדית ומשתלים אורתופדיים) והפיכתה לחובה בדרך להשגת רישיון “רופא מומחה” בתחום האורתופדיה.

נשוי לעדנה גזית (ז”ל), אב ל-3 ילדים: עינת, עודד ועידית וסב גאה ל-7 נכדים ונין אחד.

עודד גזית

מנכ"ל החברה

הצטרף לחברת עמוס גזית בשנת 1993 ומונה לתפקיד איש מכירות מכונות הרדמה והנשמה, תפקיד אותו מילא במשך 3 שנים. בהמשך שימש כמנהל מחלקת ציוד רפואי, עד למינויו כמנכ”ל משותף בשנת 1999. עודד גזית מחזיק בתואר BA בתחום מדע המדינה מאוניברסיטת ת”א ובתואר MBA מאוניברסיטת Manchester שבאנגליה.

נשוי לדנית ואב לעידו, איתי ורועי.

עינת גזית

חברת דירקטוריון

הצטרפה לחברת עמוס גזית בשנת 1986 ומונתה לתפקיד פקידת הזמנות, תפקיד אותו מילאה במשך 3 שנים. בהמשך, מונתה לתפקיד מנהלת משאבי האנוש של החברה, עד למינויה למנכ”ל משותף בשנת 1999. עינת גזית מחזיקה בתואר BA במדע המדינה מאוניברסיטת ת”א ובתואר MBA מאוניברסיטת ניופורט שבקליפורניה. כיום, מנהלת בחברה את התחומים: כספים, רכש לוגיסטיקה, ERP ומשאבי האנוש. 

אם גאה לעומר ואורן.

חטיבת התמיכה הטכנית

חטיבת הבטיחות אחראית משנת 1958 על שיווק ותמיכה של מוצרים טכנולוגיים מתקדמים בתחום הבטיחות בעבודה. מאז ועד היום, חטיבת הבטיחות הינה הנציגה הבלעדית בישראל של חברות מובילות המשקיעות את מאמציהן במחקר, פיתוח וחדשנות בתחום הבטיחות.

החטיבה הרפואית

חטיבת הציוד הרפואי של עמוס גזית החלה את דרכה בשנת 1960, בשיתוף פעולה עם חברת דרגר הגרמנית, אותה החברה יצגה בתחום ציוד הבטיחות משנת 1958. מאז ועד היום, התפתחה החטיבה והפכה למובילה בתחום הציוד הרפואי בישראל.

חטיבת הבטיחות

חטיבת הבטיחות אחראית משנת 1958 על שיווק ותמיכה של מוצרים טכנולוגיים מתקדמים בתחום הבטיחות בעבודה. מאז ועד היום, חטיבת הבטיחות הינה הנציגה הבלעדית בישראל של חברות מובילות המשקיעות את מאמציהן במחקר, פיתוח וחדשנות בתחום הבטיחות.