השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


  משקפי בטיחות

  חטיבת הבטיחות של חברת עמוס גזית בע”מ מציעה מגוון רחב ביותר של משקפי בטיחות מסוגים שונים, המתאימות לתנאי עבודה שונים, בעיצובים שונים ולמניעת מפגעים ושמירה על עיניהם של העובדים.

   

  דוגמאות לקטגוריות השונות של משקפיים שאנו משווקים:

  1. משקפי בטיחות BASIC – משקפי בטיחות אופנתיים, עמידים בפני שריטות, ישנו משקף המספק הגנה מפני קרני השמש ומתאים לעבודה בחוץ, המשקפיים נוחים, אינם מעיקים על המשתמש גם לאחר הרכבה ממושכת. החברה מציעה גם משקף שניתן לחבוש מעל משקפי ראייה.
  • משקפי בטיחות לאפליקציות מיוחדות – ביניהם “משקפי גוגלס” לריתוך, עם אטימה מלאה ומתאימים למרכיבי משקפי ראייה, משקפי בטיחות עם הגנת UV ומשקפי הגנה לעיניים סופר-פיט עדשה מתכהה שמתאימות ללבישה עם קסדה ואוזניות ומתכהות ומתבהרות עפ”י סביבת העבודה, מתאימות לפנים ולחוץ.
  • משקפי בטיחות לסיכונים תרמיים – משקפי הבטיחות לסיכונים תרמיים הן בעל ציפוי פילם נגד ערפל ואדים, שאינו מאפשר הצטברות אדים גם לאחר שימוש ממושך. קלות משקל ועם הגנת UV. ישנם משקפיים שקופים וכן בעלי עדשה אפורה.
  • משקפי בטיחות לסיכונים כימיקליים – מיועדים למתקני צנרת, חדרי שטיפה, שקילת אבקות, קווי יצור, מעבדות ומתקנים כימיים. ישנם משקפיים עם מגן פנים, אטימה מלאה לעבודה מול חלקיקים וכימיקלים, פנים העדשה מצופה נגד ערפל וחוץ העדשה עמיד בפני שריטות והמשקפים מגיעים עם מגן פנים הניתן ללבישה עם נשמית מתחת.
  • כמו כן ישנם משקפי מגן למעבדה – עם אטימה לעבודה מול התזת נוזלים וכימיקלים, פנים העדשה בעל ציפוי נגד אדים וחוץ העדשה בעל ציפוי נגד שריטות, והם ניתנים ללבישה מעל משקפי ראייה.
  • משקפי בטיחות לסיכונים מכאניים – חטיבת הבטיחות של חברת עמוס גזית מציעה מגוון משקפי מגן לסיכונים מכאניים – ביניהם משקפיים מעוצבים, לפנים צרות, עם ציפוי מיוחד משני הצדדים לעבודה עם כימיקלים, להגנה מפני פגיעות מכאניות, לעבודה מאסיבית, למניעת שריטות, נגד אדים, עם התאמה לכל גודל ראש, עם ציפוי ייחודי למניעת הצטברות לכלוך ועוד.
  • משקפי מגן אופטיים – על פי מרשם אישי ובעלי מסגרת פלסטיק שקופה מתכווננת להתאמה אישית.
  משקפי בטיחות - עמוס גזית בע"מ

  מעוניין במידע נוסף על אודות השירותים שלנו?

  השאר פרטים ונחזור בהקדם:

   מידע נוסף שיכול לעניין אותך