השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


  עמוד הבית חדש

  הקודם
  הבא
  icon1
  חטיבת בטיחות
  icon2

  חטיבה רפואית

  מוצרים חדשים

  שותפים עסקיים

  הגנת עיניים
  העיניים הן המקור מספר אחד לשמירה על איכות חיים ויכולת התפקוד שלנו ביום יום. אבחנה זו דורשת התייחסות מיוחדת ומספר רמות של הגנה בזמן ביצוע עבודה מסוכנת.

  משקפי המגן של חברת UVEX מתוקננים ע"פ הרף הגבוה ביותר אותו מציב התקן ומאפשרים הגנה מקסימאלית לצד פתרונות חדשניים של נוחות ועיצוב מדהים.
  קרא עוד
  הגנת נשימה
  כיצד לבחור מיגון למערכת הנשימה?
  כמעט בכל תחום בחיינו קיים סיכון כלשהו לגופנו דרך מערכת הנשימה. החל מהאקונומיקה שאנו מריחים בזמן הניקיון ועד אבק או פיח בכבישים ועד כהנה וכהנה.

  כיצד נבחין מתי הסיכון הוא משמעותי ועלול לגרום לנו נזק במיידי או לטווח ארוך וכיצד נבחר פיתרון מיטבי להגנה?
  בין הפתרונות שניתן למצוא אצלנו קיים מגוון רחב של נשמיות, מסכות פנורמיות, מנ"פים, מפוחים ועוד. חברתנו מייצרת את היצרנים המובילים בעולם בתחום הגנת נשימה כגון: Moldex, Sundstorm,Drager,M3 ועוד
  קרא עוד
  חזון וערכים
  חברת עמוס גזית הינה יבואן ציוד בטיחות ורפואי עם ותק וניסיון של מעלה ל-60 שנה. שיפור ושמירה על חיי אדם זוהי מטרה אליה אנו חותרים כשהערכים והעקרונות המנחים אותנו הם: יושר, הגינות, שותפויות ארוכות טווח, חדשנות, מצוינות ומובילות.
  קרא עוד
  ביגוד מגן
  בחירת מיגוף גוף נכון בהתאם לאפליקציית העבודה הינה קריטית לשמירת בריאות העובד לאורך זמן, וקשורה לסוג החומר שממנו יש להתמגן ולנוחות מקסימלית כך שהעובד ימשיך ברצף את משימתו בנוחות מרבית ללא צורך בהפסקות עבודה יזומות.

  לבישת סרבל מגן חד פעמי לאורך יום עבודה שלם יכולה להיות מעיקה על העבודה ולהוריד תפוקת עבודה.

  סרבלי Tyvek של חברת DuPont מאפשרים עבודה נוחה עם מיגון מקסימלי.
  קרא עוד
  הקודם
  הבא