ייבוא, הפצה ושיווק של ציוד מגן בטיחותי וציוד רפואי - עמוס גזית בע"מ

פנסי ראש

פנס ראש מקצועי - עמוס גזית

תוכן עניינים

כולנו מכירים אותם וחלקנו גם נעזרים בהם, בין אם לטיולים, סיורים במערות, מקומות חשוכים שונים ובין אם לצרכי עבודה יומית שוטפת. אנו מתכוונים לפנסי ראש כמובן.

תופתעו לגלות (אולי) שישנם כמה סוגים של פנסי ראש שחלקם יתאימו לכם יותר או פחות ולכן, אם אתם זקוקים לפנס ראש, הנה מספר דברים שכדאי לכם לדעת:

פנס ראש – מה מתאים לכם?

פנס ראש מתאים לכל מי שאוהב לטייל בשטח, מבלה שעות רבות בסיורי אקסטרים במערות, סיורים ליליים שונים, או חיילים וכדומה. בנוסף, משמש אותנו הפנס במקרים בהם אנו יוצאים להליכה רגלית בלילה, או פעילות גופנית בחשכה, כך ששאר משתמשי הדרך יכולים לראות אותנו מרחוק ובכך אנו שומרים על הבטיחות האישית שלנו. בשימוש מקצועי – פנס ראש מקצועי נחשב לחלק מציוד עבודה למי שעובד בעבודות המצריכות שמירה על ידיים פנויות לביצוע מטלות נוספות, תוך אפשרות לעבודה נוחה, יעילה ובטיחותית.

איך בוחרים פנס ראש?

אתם בוודאי אומרים לעצמכם "פנס ראש הוא פנס ראש, מה יש לבחור?" אז זהו, שיש. בשוק ישנם כמה וכמה סוגים של פנסי ראש המתאימים לסוגים שונים של שימושים- כפי שאמרנו, פנס ראש לשימוש פנאי, ופנס ראש מקצועי לשימוש בעבודה. חשוב שניקח בחשבון 2 פרמטרים עיקריים:

  • משקל וגודל הפנס.
  • פיזור אלומת האור של הפנס.
  • אופן לבישתו על הראש.

לכל אחד מסוגי הפנסים ישנו גודל ומשקל המתאימים לאופי שונה של שימוש. במידה ואתם בוחרים בפנס שאינו מתאים לכם, כזה שיגביל אתכם בתנועה או בשימוש, אזיי שאין בו כל תועלת. תמיד כדאי לבדוק מהו גודל הפנס שמתאים ונוח לכם!

בכל הקשור לאלומת האור – פיזור האור ועוצמתו, ככל שהשימוש שלכם ייעודי, כך תוכלו לבחון את מה שמתאים לכם בעניין זה, למשל – אם מדובר על טכנאי מקצוע או אדם שעובד בתנאיי חשיכה, כל אחד מאלה זקוק לפיזור אור שונה ולאלומת אור בעוצמות שונות.

פרמטר חשוב נוסף לבחירה נכונה של פנס ראש רגיל, או פנס ראש מקצועי, הוא האם אנו חובשים אותו על קסדת עבודה או ישירות על הראש. תשובה לשאלה זו עשויה להשפיע על רצועת הפנס וחוזקה בנעילה על הראש.

היכן רוכשים פנסי ראש?

היום, עם ההיצע הקיים בשוק אתם יכולים למצוא פנסי ראש בכל מקום, בין אם ברשת ובין אם בחנויות פיזיות, לא זו השאלה, אלא ממי כדאי לכם לרכוש פנסי ראש ולהיות בטוחים שקניתם את המוצר מהמקום הטוב והמקצועי ביותר, חברת עמוס גזית מייבאת מחו"ל מוצרים שונים בתחום הבטיחות מהספקים הטובים ביותר, תוך שימוש בחומרי הגלם העמידים והחזקים ביותר! את פנסי הראש שלנו תוכלו לרכוש ישירות באתר או להגיע למרכז השירות שלנו בפ"ת לאיסוף עצמי, כמו למשל:

פנס ראש 2720 כולל רצועת ראש: פנס בעל כמה מצבי תאורה – חזק/ אדום / מהבהב.

זהו פנס ראש מקצועי שניתן להפעילו באמצעות הנפת יד בלבד (בין אם אתם עם כפפות או ידיים רטובות). לפנס תאורת לד משתנה, כולל נוריות אדומות לסימון/ תקשורת במידת הצורך. ניתן להעצים את לעמעם את עוצמת התאורה.

פנס נוסף המופיע בקטלוג שלנו הוא פנס ראש 2690 אותו ניתן לחבוש גם על קסדת ראש. ניתן להפעלה גם כאשר הידיים עוטות כפפות. עשוי חומרים עמידים וקשיחים במיוחד.

טיפ מאיתנו בנוגע לתחזוקה של פנסי ראש, אם אתם רוצים ליהנות מהם למשך שנים חשוב לתחזק אותם בצורה נכונה ולהקפיד על ניקיון הפנס, הגוף עצמו ורצועות ההלבשה. ככל שתקפידו על כך, הפנס ישמש אתכם לשנים רבות וכמובן ישמור על איכות ועוצמת התאורה. אם השימוש בפנס הינו לעתים רחוקות כדאי לשלוף את הסוללות ולאחסן אותו בלעדיהן.

פנסי ראש מקצועיים רוכשים בעמוס גזית!!

היות ובטיחות בעבודה היא נר לרגלינו, אנו מקפידים לעבוד עם היצרנים והספקים הטובים ביותר, מה שמבטיח ללקוחותינו שימוש בטיחותי עם הגנה מלאה לאורך שנים. בקטלוג שלנו תוכלו למצוא ציוד נלווה לפנסי ראש כמו קסדות ראש, כפפות, אוברולים ועוד. במידה ותזדקקו לעזרה מאתנו, מח' שירות הלקוחות תשמח לסייע לכם בכל הדרוש.

שתף מאמר זה

מאמרים נוספים