ייבוא, הפצה ושיווק של ציוד מגן בטיחותי וציוד רפואי - עמוס גזית בע"מ

ציוד בטיחות לעבודה בגובה

ציוד בטיחות לעבודה בגובה - עמוס גזית

תוכן עניינים

ישנם חוקים הקשורים לתנאי העבודה, ההדרכה המתאימה ושימוש בציוד המתאים כדי לשמור על ביטחון העובד וכל עובד צריך להישמע לחוקים אלה. כמו כן, כל בעל חברה שמעסיק עובדים צריך לדאוג לכך שעובדיו ימלאו אחר הוראות הבטיחות, כדי לתת להם את הבטיחות המירבית לה הם זקוקים לביצוע העבודה.

חברת עמוס גזית מספקת לקהל לקוחותיה, מגוון רחב של מוצרי איכות בתחום הציוד לעבודה בגובה.

חטיבת הבטיחות של עמוס גזית אחראית (כבר משנת 1958) על שיווק ותמיכה של מוצרים טכנולוגיים מתקדמים בתחום הבטיחות בעבודה, ובעלת ידע וניסיון נרחבים בתחום.

חטיבת הבטיחות שלנו יודעת להתאים את המוצרים הנדרשים לסוגים שונים של עבודה בגובה, כך שהציוד ישרת את העובדים בסוג העבודה אותה הם מבצעים וישמור על בטיחותם.

בין המוצרים האיכותיים של עמוס גזית, ניתן למצוא רתמות, קווי חיים, חצובות, עוגנים, סולמות, חצובות, ציוד חילוץ, חבלים, בולם נפילה מסוגים שונים ועוד. חברת עמוס גזית שמספקת ציוד בטיחות במשך שנים רבות יצרה סל מוצרים באיכות מצוינת המתאימה לסוגים רבים ומגוונים של עבודות בגובה, ומתוך קטלוג המוצרים הנרחב ניתן למצוא את הציוד הרצוי והמתאים עבור סוגים רבים של עבודות גובה.

רתמות

חברת עמוס גזית מציעה רתמות  בטיחות לעבודה בגובה מסוגים שונים, הכוללות מספר נקודות עיגון לפי הצורך לבלימת נפילה או למניעת נפילה הכוללות אבזמי שחרור מהיר, רתמה המיועדת לעבודה בסביבה נפיצה, רתמה המיועדת לעבודות תילוי וכן רתמה מיוחדת לעבודה וחילוץ מחלל מוקף בעל אפשרות חילוץ אידיאלית גם במקומות צרים.

קו חיים

בין המוצרים המצוינים של החברה, ניתן לרכוש קווי חיים מסוגים שונים. סוגים שונים של קווים אופקיים ואנכיים, קווי חיים זמניים בעלי עכבר קבוע או אפשרויות ניתוק בעת הצורך, הקווים ניתנים לעיגון לבטון או לברזל ועוד. בנוסף, פתרונות מיוחדים כגון קווי חיים לגגות פח (גג איסכורית) בעלי עובי דופן נמוך במיוחד.

עוגנים

העוגנים שחברת עמוס גזית מציעה עבור בטיחות מרבית בגובה כוללים אוזן עיגון, טבעת פלדה, רצועת עיגון, עוגן קבוע ונייד לקורות "דאבל טי" ועוד.

סולמות

בין המוצרים של עמוס גזית, תוכלו למצוא גם סולמות מיוחדים: סולם כלוב למיכלים וכן סולם בלימת נפילה נייד.

חצובות

כחלק מציוד הבטיחות, תוכלו למצוא מגוון רחב מאוד של חצובות מסוגים שונים ועזרים נלווים כגון: כננת לחצובה, חצובה פדל, חצובה תלת רגלית, חצובה לכניסה צדדית, חצובה לכניסה למיכלי אחסון, כננת דיגיטלית, תורן וזרוע לחלל מוקף, בסיס חצובה פתח צדדי.

חילוץ

חברת עמוס גזית מייצגת בישראל את הספקים המובילים בתחום ציוד החילוץ ומציעה מתקן חילוץ ומילוט לבניין המאפשר למלט הרבה אנשים במהירות וללא צורך באמצעים נוספים מכל מקום גבוה שאין גישה נוחה לרצפה. בנוסף, קיט חילוץ כללי R250 המיוצר במיוחד על מנת להקנות פתרונות חילוץ כלל מפעליים כאשר העובדים אינם מחלצים מקצועיים.

חבלים

בין מוצרי הבטיחות של החברה, ניתן למצוא מגוון חבלי מיקום ותמיכה עם ווסת מסוגים שונים.

בולם נפילה

מוצר חשוב זה מוצע במגוון רחב מאוד כחלק ממוצרי הבטיחות המצוינים של חברת עמוס גזית – בולמי נפילה חד ענפיים, בולם נפילה רצועתי, בולמי נפילה אישיים נגללים, בולם נפילה נסוג עם ידית חילוץ בולם אטום לסביבת עבודה קורוזיבית, בולם ראצ'ט לעיגון גמיש, בולם בעל הורדה אוטומטית לחילוץ עצמי ועוד מגוון רב של בולמים נגללים באורכים שונים.

לחברת עמוס גזית ציוד מקיף ואיכותי המתאים לסביבות עבודה רבות, החברה ידועה ובעלת ניסיון רב בתחום ותתאים לכם את הציוד שיסייע לכם בעבודתכם וישמור עליכם ועל עובדיכם.

שתף מאמר זה

מאמרים נוספים

פנס ראש מקצועי - עמוס גזית

פנסי ראש

כולנו מכירים אותם וחלקנו גם נעזרים בהם, בין אם לטיולים, סיורים במערות, מקומות חשוכים שונים ובין אם לצרכי עבודה יומית שוטפת. אנו מתכוונים לפנסי ראש

לקריאה נוספת >