השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


  מהו הציוד שעשוי לשדרג בכמה רמות את חייהם של בעלי מוגבלות?

  כיום, בתחום העזר והתמיכה לבעלי מוגבלויות ישנו מכשור וציוד רב שנועד להקל על חייהם, לספק התאמה ותפעול טובים יותר לתהליך השיקומי או הטיפולי וגם להגיע לאיכות חיים טובה ומשופרת יותר, שתעניק בטיחות מוגברת ושקט נפשי לאדם ומשפחתו.

  לפניכם, 3 אלמנטים המשדרגים את איכות החיים ומסייעים בכמה וכמה דרכים לאנשים שזקוקים למענה רפואי מיוחד:

  קלנועיות

  הקלנועיות מציעות שיפור משמעותי בהתניידותם של אנשים בעלי מוגבלויות שונות, לרבות קשישים הזקוקים לתנועה חופשית לכל צורך ומטרה אישיים הקרובים לביתם, ילדים בעלי צרכים מיוחדים המתניידים ע”י ההורים למסגרות מיוחדות ומהן ולכל אדם שמעוניין לנוע במרחב באופן עצמאי ומכובד ללא סיוע נוסף.

  למרות הימצאותן של הקלנועיות במרחב הקיבוצי כפריט נסיעה ממונע המקל על ההליכה בשטחי הקיבוץ, מדובר בכלי רכב שמיועד לנסיעות גם בתוך העיר והשכונה במגוון דגמים, מקלנועיות פשוטות לנסיעות קצרות ואיטיות וכלה בדגמים מהירים ומשופרים שנוסעים גם בדרכים מאתגרות. חשוב לציין שהכלי איננו מחליף כיסא גלגלים והוא מתאים הן ליושבים בכיסא גלגלים והן לאלו המתקשים בהליכה ממושכת. הנוסע שולט במהירותו, בהכוונת הכלי בדרך ונדרש ליכולת פיזית וקוגניטיבית ברמה סבירה. כיום השוק מציע מנגנונים חשמליים וסוללות אמינים וחזקים, שישדרגו בכמה וכמה רמות את כל צרכי החיים.

  מזרונים להימנעות מפצעי לחץ

  מזרון לפצעי לחץ מיועד לאנשים בעלי מוגבלויות וסיעודיים שנאלצים לשכב באופן ממושך בתנוחה מסוימת המקלה עליהם. כתוצאה משכיבה ממושכת על מזרון שאיננו מותאם מבחינה רפואית, עשויים להתפתח עם הזמן פצעי לחץ המייצרים כאב וסבל נוספים וחמורים המצריכים מאמץ רפואי נוסף ומתמשך במטרה לטפל בהם.

  מזרון למניעת פצעי לחץ נועד לטפל בדיוק בבעיה זו ולהגן על האדם מפני היווצרות של פצעי לחץ בכל אזורי הגוף הנמצאים בסיכון לפגיעות מהסוג הזה, כמו הגפיים, הגב והישבן. מזרון זה מומלץ לכל אדם שסובל ממחלות עצביות או ניווניות, פגיעה בעמוד השדרה, ניידות נמוכה, בעיות בזרימת הדם, מחלות מטאבוליות שונות ועוד. מזרון פצעי לחץ מסייע בפיזור הלחצים ומפחית מהעומס המופעל על האזורים הרגישים.

  העיקר הבריאות מציעה מגוון מזרונים למניעת פצעי לחץ הבנויים מחומרים איכותיים ומשלבים טכנולוגיות חדשניות שיעניקו שכיבה ותמיכה בטוחה ונוחה מאוד לגוף.

  מכשירי EMS וטנס

  מכשירי הטנס מתאימים לשיכוך כאבים ולצרכים טיפוליים הקשורים לאזורי הגב, הצוואר, השרירים והברכיים. הם מספקים מענה מתאים לאנשים הסובלים מטראומות גופניות בשל פציעה או תאונה, מחלות כרוניות כמו דלקות פרקים, שיגרון, כאבי פנטום, שלבקת חוגרת, טרשת נפוצה, מיגרנות ולעתים גם בחילות וסטרס.

  הטנס מעביר סיגנל חשמלי בעוצמות זעירות דרך אלקטרודות שיש להצמיד לגוף, מה שחוסם באופן זמני את הכאב ומשחרר במקביל כמות טובה של אנדרופינים המביאים לשיפור התחושה ומצב הרוח. מכשירים אלו מגבירים גם את זרימת הדם באזור הפעולה ובכך מביאים לזירוז יעיל יותר של ריפוי בדלקות ופצעים מקומיים, החלמה לאחר ניתוחים וכיבים שונים, לרבות עייפות והתכווצויות שרירים.

  מעוניין במידע נוסף על אודות השירותים שלנו?

  השאר פרטים ונחזור בהקדם: