ייבוא, הפצה ושיווק של ציוד מגן בטיחותי וציוד רפואי - עמוס גזית בע"מ

ציוד מעבדה

מבחר ציוד מעבדה אצלנו בעמוס גזית בע"מ

תוכן עניינים

חברת עמוס גזית עוסקת בייבוא ציוד ואביזרים שונים ומגוונים בתחום הבטיחות והרפואה מעל 60 שנה, ומשווקת את מוצריה הרבים ללקוחות במגזר העסקי, מוסדי וגם הפרטי.

חלק בלתי נפרד מהשירות שלנו מבוסס על שמירה על בטיחות בעבודה ושמירה על חיי אדם ולכן אנו מקפידים לייבוא מוצרים איכותיים ביותר של החברות הטובות ביותר בעולם, שעוסקות בתחום חשוב זה.

הציוד שלנו מתאים לשימושים בתחומי רפואה שונים כדוגמת:

  • ציוד רפואי לתחום האורתופדיה.
  • ציוד רפואי לתחום ההחייאה.
  • מכשור כירורגי.
  • ציוד למרפאות ובתי חולים, חברות קוסמטיקה, מחשבים ועוד.
  • ציוד לתחום השיקום.

וסוגי ציוד נוספים לתחומים רבים אחרים…

ציוד למעבדות איכותי = שמירה על בטיחות

חלק בלתי נפרד מאמנת השירות שלנו הוא כמובן שמירה על בטיחות בעבודה. כל פריט ופריט עוברים מבחני בקרת איכות קשוחים ביותר ועוברים אותם בהצלחה יתרה, כך אנו מייבאים כפפות, ביגוד מגן, נשמיות, קסדות, משקפי מגן וכו' בידיעה שהעובד אשר ישתמש בציוד יהיה מוגן באופן מיטבי. ישנם מקומות בהם ההקפדה על הבטיחות נחשבת לגבוהה במיוחד בניהם מעבדות שונות. חברת עמוס גזית מספקת ציוד בטיחות למעבדה שמתאים גם למעבדות במפעלי מזון וגם למפעלי קוסמטיקה, אלקטרוניקה וכו'. לקוחות רבים מבקשים לרכוש ציוד למעבדה יחד עם ציוד בטיחות מותאם על מנת לוודא שעובדיהם מוגנים מפני כל סוג של פגיעה, בין עם פציעות מחפצים ובין אם פגיעות מחומרים מסוכנים.

ציוד מגן עבור מעבדה מעמוס גזית לסביבת עבודה בטוחה

כאשר לקוח פונה אלינו ומבקש לרכוש ציוד מגן עבור בטיחות במעבדה, אנו מבקשים לדייק את הצורך על מנת לוודא כי נספק לו את הציוד הטוב והמתאים ביותר בהתאם לאופי המעבדה ואופי העבודה.

אנו עושים זאת באמצעות שאלון מקצועי ומעמיק אשר מסביר את הצורך וכך מתאימים ללקוח ציוד בטיחות למעדה המעניק לעובדים את המיגון הטוב ביותר.

בין שלל המוצרים שלנו, אנו מספקים גם:

את הרכישות ניתן לבצע ישירות דרך האתר באופן קל מהיר ופשוט.

היכן מומלץ לרכוש ציוד מגן למעבדה?

אנו בטוחים כי ישנן חברות רבות העוסקות בציוד בטיחות וציוד רפואי כזה או אחר, אך בין כולם, בולטת "עמוס גזית- חברה עם ניסיון רב שנים בתחום (קרוב ל-70 שנה של מקצועית ללא דופי של צוות החברה). אנו עובדים עם היצרניות הטובות ביותר בכל הנוגע לציוד בטיחות וציוד רפואי בכלל וציוד בטיחות למעבדה בפרט.

הניסיון המקצועי-מעשי שלנו, מסייע ללקוחותינו להתאים בדיוק את הצורך למוצרים, שכן, לא תמיד יודע הלקוח להסביר מהו הצורך הספציפי ואנו מסייעים לו לדייק את בקשתו ולהתאים לו כמובן את פריט ציוד הבטיחות לו הוא זקוק.

אנו מקפידים להתעדכן באופן שוטף ועקבי אחר כל מגמה בתחום הבטיחות ולכן גם המוצרים שלנו הינם מהמתקדמים וחדישים בענף.

נוסף על המגוון הרחב של המוצרים שאנו משווקים, אנחנו גם מעניקים הדרכות על אופן השימוש הנכון ביותר באביזרים וציוד הבטיחות שאנו מספקים ללקוחותינו, כך שניתן יהיה להשתמש בו כראוי ולאורך זמן, במינימום סיכון לאדם המשתמש בו ולציוד עצמו.

יש לכם שאלות בנוגע לציוד למעבדות? אתם זקוקים לספק של ציוד מעבדה?

נשמח להעניק לכם שירות, בטלפון או באמצעות מילוי טופס יצירת הקשר באתר 🙂

עמוס גזית

שתף מאמר זה

מאמרים נוספים

טיפול בקור נגד כאבים - עמוס גזית בע"מ

טיפול בקור נגד כאבים

כאבים הם חלק בלתי נפרד מהחיים של רבים מאיתנו. בין אם מדובר בכאבים כתוצאה מפציעות ספורט, דלקות פרקים, ניתוחים או כאבים כרוניים, חיפוש אחר דרכים

לקריאה נוספת >
מהו סקר סיכונים בעבודה - מאמר של עמוס גזית

מהו סקר סיכונים בעבודה?

בכל מקום עבודה, בכל ענף ובכל תעשייה קיימים סיכונים פוטנציאליים העלולים לפגוע בבריאות ובבטיחות העובדים. סקר סיכונים בעבודה הוא כלי חיוני לזיהוי, הערכת וניהול סיכונים

לקריאה נוספת >