ייבוא, הפצה ושיווק של ציוד מגן בטיחותי וציוד רפואי - עמוס גזית בע"מ

ציוד רפואי למכירה – איך תבחרו את הספק שלכם❓

ציוד רפואי למכירה - עמוס גזית בע"מ

תוכן עניינים

בחיי השגרה היומיומיים שלנו, אנו נוטים שלא לשים לב לרעשי רקע והחיים עוברים על מי מנוחות ברובם. אך כאשר נוצר מצב חירום מסויים כמו לדוגמא – מלחמה, מגפה, שריפת יער וכדומה ובהם הסיכון לפגיעה בחיי אדם, או אז עולים למהדורות החדשות הכתבים השונים ומדווחים על מחסור כזה או אחר בציוד רפואי מותאם כמו מסיכות נשימה, ברדסים, חליפות מגן וכו'. ברגעים אלו כולנו נוכחים לדעת ולהכיר בחשיבותו של ציוד רפואי זמין לכל צורך והדחיפות בהגעתו ליעד בהקדם האפשרי. זקוקים לציוד רפואי למכירה? איך תבחרו את הספק שלכם? על כך ועוד, במאמר שלפניכם>>

חברות בארץ המציעות ציוד רפואי למכירה

בישראל פועלות כמה וכמה חברות של ציוד רפואי למכירה אשר מציעות מגוון רחב של מוצרים וציוד רפואי לחברות, עסקים וגם ללקוחות פרטיים. כיצד ניתן לדעת איזה ספק ציוד רפואי הכי מתאים לצרכי המרפאה/מוסד רפואי שלכם?

אנו בחברת "עמוס גזית" מייבאים ומשווקים ציוד רפואי למכירה החל משנת 1958 ודואגים לעמוד בסטנדרטים גבוהים במיוחד בכל הקשור לציוד מתקדם טכנולוגית ומתן מענה למגוון של מצבי חירום מורכבים ואחרים.

אם אתם בעלי עסק הזקוקים לציוד רפואי ואינכם יודעים בדיוק איזהו הפריט המתאים לכם, אנו נשמח לסייע ולייעץ לכם לא רק על הציוד המתאים, אלא גם על אופן התחזוקה ותדירות הבדיקות/רענון אותן יש לבצע אחת לתקופה.

כאשר אתם רוכשים מאיתנו ציוד רפואי, אתם יכולים לדעת בוודאות כי קבלתם את הציוד הטוב ביותר מהחברה הטובה ביותר!

מה חשוב לדעת על ציוד רפואי למכירה?

אנו מניחים כי אתם לא רוצים להיות מופתעים כאשר תזדקקו לציוד רפואי בשעת חירום ותיתקלו במכשיר מקולקל או שבור, מה שעלול לעלות בחיי אדם חלילה. איכותו של ציוד רפואי היא זו שתקבע אם נוכל להציל את חייו של האדם הזקוק לנו, או לא ולכן אחד הדברים החשובים ביותר בבחירת ציוד רפואי, הוא קודם כל הספק / החברה ממנו/ה אתם מתכננים לרכוש את הציוד.

  • יש לוודא כי החברה אכן רשומה ומוכרת והיא מחזיקה בהיתר למכירת מוצרים וציוד רפואי לשעת חירום.
  • צוות העובדים- בכל הקשור לציוד רפואי, אנו מצפים מהחברה שתחזיק עובדים מקצועיים ומנוסים, אשר יודעים להעביר הדרכות מקצועיות / הדרכות ריענון לצוותים שונים, על כלל הציוד אותו מציעה החברה למכירה.
  • סל שירותים- אנו ב"עמוס גזית" יודעים לומר, כי הלקוחות שלנו אינם באים רק על מנת לרכוש מאיתנו את הציוד הרפואי הטוב ביותר, אלא גם מפני שאנו מעניקים שירות המשך, גם לאחר הרכישה. אנו בודקים אם ישנם מוצרים משלימים היכולים לעזור ללקוח, בנוסף למוצרים שרכש, כמו גם מחלקת שירות לקוחות מיומנת ומקצועית, השומרת על קשר עם הלקוח ומוודאת כי הציוד מטופל ומתוחזק באופן רציף והצוותים מקבלים הדרכות מקצועיות בזמן וכדומה.

חברת עמוס גזית, מעמידה לרשותכם יועצים מקצועיים אשר יכולים להגיע אליכם לעסק ולבחון את הצורך מקרוב ועל פיו נוכל לתת ייעוץ בדבר הציוד הרפואי המומלץ לכם. ציוד רפואי למכירה מבית "עמוס גזית" נותן לכם מענה מקיף, מקסימלי ומיטבי, בכל הקשור לתגובה וטיפול רפואי בעובדים/ בלקוחות בעת הצורך.

חברת עמוס גזית- ייבוא ושיווק ציוד רפואי

כאשר מדובר בציוד רפואי, אין מקום לפשרות. אתם חייבים לעצמכם ולעובדים שבאחריותכם, את הציוד הטוב והמתקדם ביותר שכן, בחיי אדם לא חוסכים.

בין אם אתם מנהלים עסק בסיכון ובין אם אתם זקוקים לציוד הגנה מינימלי כמו מטף/ מסיכות, עדיין מדובר בהצלת חיים ולכן, אנו בעמוס גזית, חרטנו על דגלנו להעניק את השירות הטוב ביותר, עם הציוד הרפואי הטוב ביותר, ללא פשרות!

אצלנו תקבלו ליווי, ייעוץ והדרכה על כל מוצר שאתם רוכשים, תוך הקפדה על התקנה נכונה ושימוש ראוי.

בין מוצרי חטיבת הרפואה שלנו, תוכלו למצוא:

ועוד מוצרים רבים אחרים…

מה עוד תמצאו בחנות שלנו?

לחברת עמוס גזית בע"מ, ישנה גם חטיבה למוצרי בטיחות בעבודה, בה אנו מחזיקים בין היתר: מוצרים להגנה נשימתית, ציוד להגנת העיניים, ציוד להגנת האוזניים, ציוד בטיחות לעבודת כיבוי אש, ציוד למניעת החלקה, גלאים שונים ועוד.

נשמח לעמוד לרשותכם ולסייע לכם בכל הדרוש לציוד רפואי למכירה לעסק שלכם, כאן או בטלפון שלנו

שתף מאמר זה

מאמרים נוספים

פנס ראש מקצועי - עמוס גזית

פנסי ראש

כולנו מכירים אותם וחלקנו גם נעזרים בהם, בין אם לטיולים, סיורים במערות, מקומות חשוכים שונים ובין אם לצרכי עבודה יומית שוטפת. אנו מתכוונים לפנסי ראש

לקריאה נוספת >