ייבוא, הפצה ושיווק של ציוד מגן בטיחותי וציוד רפואי - עמוס גזית בע"מ

ריפוי עצמי באמצעות זריקות פלזמה (PRP)

ארנון ארמי

החלפות כתף ורפואת ספורט, חטיבה רפואית

השאירו פרטים לבדיקת התאמתכם לטיפול ונציג יחזור אליכם בהקדם:

פלזמה עשירה בטסיות דם (PRP) הוא טיפול חדש ומהפכני שצובר במהירות פופולריות בעולם הרפואה. זוהי צורה של רפואה רגנרטיבית המנצלת את גורמי הריפוי של הגוף עצמו כדי להאיץ את תהליך הריפוי. על ידי שימוש בדם של המטופל עצמו, PRP מסוגל לעורר את מנגנוני הריפוי הטבעיים של הגוף, וכתוצאה מכך התאוששות רקמות משופרת וירידה בסיכון לזיהום.

תהליך יצירת PRP הוא פשוט יחסית. דגימה קטנה של הדם של המטופל נלקחת ולאחר מכן בצנטריפוגה על מנת להפריד את הפלזמה העשירה בטסיות משאר המרכיבים. לאחר מכן מזריקים את הפלזמה העשירה בטסיות חזרה לאזור הפגוע, מה שעוזר להאיץ את תהליך הריפוי. בנוסף, PRP יכול לשמש לטיפול בסוגים רבים ושונים של פציעות, החל מטראומה חריפה ועד לבעיות כרוניות בגידים וברצועות.

היתרונות של PRP הם רבים. ראשית, מדובר בהליך זעיר פולשני, כלומר אינו מצריך ניתוחים פתוחים או חתכים. שנית, השימוש בדם של המטופל עצמו מבטל את הסיכון להחדרת חומרים זרים לגוף, מה שעלול להוביל לתופעות לוואי או סיבוכים. שלישית, מכיוון שמשתמשים בגורמי הריפוי של הגוף עצמו, הסיכון לזיהום מופחת מאוד. לבסוף, הזריקות מהירות ופשוטות יחסית לביצוע, כלומר התהליך מהיר בהרבה מטיפולים מסורתיים.

בנוסף ליתרונות אלו, PRP הוא גם בסיכון נמוך יחסית. כל עוד ההליך מבוצע על ידי ספק מוסמך ומנוסה, הסיכון לסיבוכים גדולים הוא קטן ביותר. בנוסף, ההזרקות בפועל אינן כואבות יחסית, כלומר המטופל יכול להישאר בנוח לאורך כל התהליך.

PRP הוא טיפול חדש ומהפכני המבטיח לחולל מהפכה בדרך בה ניתן טיפול רפואי. השימוש שלו בגורמי הריפוי של הגוף עצמו מאפשר התאוששות מואצת וירידה בסיכון לזיהום, מה שהופך אותו לאופציה בטוחה ויעילה עבור סוגים רבים ושונים של פציעות ומצבים.

Tropocells® Platelet Rich Plasma (PRP)

מערכת ה-PRP בה אנו משתמשים הינה חדשנית ומתקדמת ומיועדת למיצוי טהור של פלזמת הדם העשירה במרכיבים אנאבוליים.

מערכת Tropocells® PRP משתמשת בטכנולוגיית ג'ל הפרדה מוגנת בפטנט כדי לבודד את הטסיות תוך ביטול הרכיבים הלא רצויים כגון תאי דם אדומים ותאי דם לבנים דלקתיים. Tropocells PRP משקף את הטכנולוגיה העדכנית ביותר להאצת היכולת הטבעית של הגוף לרפא את עצמו. התהליך כרוך בהפקת הדם של המטופל וסיבובו בצנטריפוגה לקבלת תרכיז של טסיות דם המוזרקות לאזור פגוע בגוף במטרה לקדם ולהאיץ ריפוי רקמות טבעיות. PRP אוטולוגי עוצר דלקת, מפחית כאב ומסייע להתחדשות של עצמות, סחוס ורקמות שריר. השימוש ב-Tropocells® PRP לאורטופדיה, רפואת ספורט, טיפול בכאבים ופצעים קשים לריפוי יעיל ביותר, בין אם לבד או בשילוב עם שיטות טיפול אחרות ומוביל לתקופת ריפוי מהירה יותר לאחר טראומה והחלמה מואצת לאחר הניתוח.

עד לאחרונה מערכות PRP לא היו מסוגלות לקיים את אוכלוסיית התאים החד-גרעיניים תוך חיסול תאי הדם האדומים (RBC) והנויטרופילים. עם זאת, טכניקת ההפרדה המתקדמת המוגנת בפטנט המשמשת את ®Tropocells מסירה את התאים המעודדים דלקת וקטבוליזם תוך ייצור תמיסה עשירה בטסיות דם ומונוציטים. זה מייעל את הריפוי והצמיחה של הרקמה הפגועה.

  • תהליך קצר בעל מעט צעדי הכנה – 15 דקות.
  • לקיחת דם מועטה
  • מערכת סגורה וסטרילית באופן מלא
  • סיבוב אחד של 10 דקות בצנטריפוגה
  • מבחנה מיוחדת עם בידוד פנימי
  • נוזל קרישה בחומציות טבעית נייטרלית
  • מיצוי מקסימלי של טסיות הדם