השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


הגנת כלי נשימה

הגנת נשימה אפקטיבית
חברת עמוס גזית בע”מ מייצגת את חברת 3m אשר חרטה על דיגלה את סמל החדשנות בבטיחות.
בתחום הגנת הנשימה חברת 3m מובילה היום את הנושא בחדשנות, בטיחות, וכמובן נוחות.
בכדי להגן נשימתית על העובד, חברת 3m פיתחה מגוון מוצרים אשר יעניקו לעובדיכם את ההגנה המושלמת לפי רמת הסיכון ולפי סביבת העבודה.
נשמיות סדרה החדשה  ™AURA GEN 3 +9300 של חברת 3m עם העיצוב הייחודי וטכנולוגיית הטענת הסיב במטען אלקטרוסטטי, מעניקה לעובד נוחות, התאמה מלאה לרוב סוגי הפנים
(FIT FACTOR), התנגדות נשימתית נמוכה ביותר, אטם ה™COOLFLOW המשופר מאפשר שחרור של האוויר החם בקלות מהנשמית – עד 37% יותר מהאטם הקודם, ונוחות עבודה לעובד, וכמובן את הבטיחות הנדרשת בתקן ומעבר לכך.
נשמיות לסינון חלקיקים, אדים אורגניים* וגזי הריתוך מסדרה +9300 מעניקה לעובד הגנה משולבת במוצר אחד, קל ונוח.

מסכות חצי פנים/פנים מלאות – מגוון המסכות הרחב של חברת 3m מאפשר לכול עובד/אפליקציה את המוצר המתאימה להם. הליין בנוי ממסכות גומי וסילקון, בעלות עיצובים ייחודיים וטכנולוגיות חדשניות כמו: מסכה 6502 ™QUICK QLACH בעלת הפטנט הייחודי להסרת המסכה והרכבתה ללא הורדה של רתמת הראש או מסכות סדרה 4000 בעלות הפילטר המובנה המעניק למסכה שטח פנים צר, לעבודות בחללים צרים או מתחת למגן פנים/מסכת ריתוך.
פילטרים למסכות – מגוון הפילטרים של חברת 3m, והאפשרות לחיבור על כלל המסכות כולל פנים מלאה מעניקה לעובד סדר שקט ובטיחות. פיתוח ייחודי וחדשני הינו פילטר 60921i לסינון גזים אורגניים וחלקיקים ברמה P100 אשר מגיע עם אינדיקטור ייחודי המראה בפועל את מצב הפילטר.

מפוחים מסדרה TR של חברת 3m מעניקים לעובד הספקי אוויר גבוהים ובכך מאפשרים רמת הגנה גבוהה לעובד. מפוחי TR מחולקים לפי הגנה מפני חלקיקים TR300+ והגנה משולבת חלקיקים גזים ואדים ™TR600.מה שמאפיין מפוחים אלו זה נוחות עבודה, אינדיקציה של זמן סוללה ומצב פילטר החלקיקים בצג המפוח.
קווי אוויר – כאשר אנו נדרשים לעבוד באזורים בהם ישנה בעיה לפילטרים הקיימים לתת מענה בטיחותי/זמן קצר, אנו נשתמש במערכת ™AIR LINE ACU אשר תספק לנו אוויר מסונן ע”ב המדחס המפעלי. במגוון הווסתים הקיים יש את כלל הפתרונות עבור סביבות העבודה:V-100 אשר מספר אוויר קר לעובד,S-200 המתחבר למסיכה פנוראמית או V-500 הנפוץ.
ראשיות למפוחים/קווי אוויר – כלל הראשיות של חברת 3m מותאמות לעבודה עם מפוחי 3m וקווי האוויר. הליין משלב הגנה מפני אבקות וכימיקלים סדרה S והגנה נשימתית משולבת עם הגנה מכאנית סדרה M.ראשיות אלו הינן מתכוננות ומעניקות נוחות מקסימאלית.
*-מתחת לרמת TLV-סף החשיפה המותר

חטיבת הבטיחות של חברת עמוס גזית מספקת את מיטב ציוד בטיחות הנשימה המתקדם והעדכני, לשמירה על בטיחות העובדים. ציוד בטיחות הנשימה הוא מגוון ואיכותי, ומתאים לשימושים רבים.

אנו מייצגים את היצרנים הגדולים והמובילים בעולם בתחום הגנת נשימה כגון: Dräger, Moldex, Sundström ועוד.

 

מעוניין במידע נוסף אודות השירותים שלנו ?

השאר פרטים ונחזור בהקדם:

מידע נוסף שיכול לעניין אותך

חברות לבניית אתרים חברות לבניית אתרים
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support