ייבוא, הפצה ושיווק של ציוד מגן בטיחותי וציוד רפואי - עמוס גזית בע"מ

הגנת כלי נשימה

הגנת נשימה - עמוס גזית בע"מ

תוכן עניינים

הגנת נשימה אפקטיבית

חברת עמוס גזית בע"מ מייצגת את חברת 3m אשר חרטה על דגלה את סמל החדשנות בבטיחות.
בתחום הגנת הנשימה בפרט, חברת 3m מובילה היום את הנושא בחדשנות, בטיחות, וכמובן נוחות.
בכדי להגן נשימתית על העובד, חברת 3m פיתחה מבחר ענק ואיכותי של ציוד מגן נשימתי אשר יעניקו לעובדיכם את ההגנה המושלמת לפי רמת הסיכון ולפי סביבת העבודה.
נשמיות סדרה החדשה  ™AURA GEN 3 +9300 של חברת 3m עם העיצוב הייחודי וטכנולוגיית הטענת הסיב במטען אלקטרוסטטי, מעניקה לעובד נוחות, התאמה מלאה לרוב סוגי הפנים
(FIT FACTOR), התנגדות נשימתית נמוכה ביותר, אטם ה™COOLFLOW המשופר מאפשר שחרור של האוויר החם בקלות מהנשמית – עד 37% יותר מהאטם הקודם, ונוחות עבודה לעובד, וכמובן את הבטיחות הנדרשת בתקן ומעבר לכך.
נשמיות לסינון חלקיקים, אדים אורגניים* וגזי הריתוך מסדרה +9300 מעניקה לעובד הגנה משולבת במוצר אחד, קל ונוח.

מסכות חצי פנים/פנים מלאות – מגוון המסכות מגן נשימתיות הרחב של חברת 3m מאפשר לכל עובד למצוא את המוצר המתאים לו.

ליין המסכות נשימתיות שאנו משווקים, עשוי גומי וסילקון, בעלות עיצובים ייחודיים וטכנולוגיות חדשניות כמו: מסכה 6502 ™QUICK QLACH בעלת הפטנט הייחודי להסרת המסכה והרכבתה ללא הורדה של רתמת הראש או מסכות סדרה 4000 בעלות הפילטר המובנה המעניק למסכה שטח פנים צר, לעבודות בחללים צרים או מתחת למגן פנים / מסכת ריתוך.

פילטרים למסכות מגן נשימתיות מגוון הפילטרים של החברה, והאפשרות לחיבור על כלל המסכות כולל פנים מלאה מעניקה לעובד סדר שקט ובטיחות. פיתוח ייחודי וחדשני הינו פילטר 60921i לסינון גזים אורגניים וחלקיקים ברמה P100 אשר מגיע עם אינדיקטור ייחודי המראה בפועל את מצב הפילטר.

מפוחים מסדרה TR של חברת 3m מעניקים לעובד הספקי אוויר גבוהים ובכך מאפשרים רמת הגנה נשימתית גבוהה לעובד.

מפוחי TR מחולקים לפי הגנה מפני חלקיקים TR300+ והגנה משולבת חלקיקים גזים ואדים ™TR600.

מה שמאפיין מפוחים אלו זה נוחות עבודה, אינדיקציה של זמן סוללה ומצב פילטר החלקיקים בצג המפוח.
קווי אוויר – כאשר אנו נדרשים לעבוד באזורים בהם ישנה בעיה לפילטרים הקיימים לתת מענה בטיחותי/זמן קצר, אנו נשתמש במערכת ™AIR LINE ACU אשר תספק לנו אוויר מסונן ע"ב המדחס המפעלי. במגוון הווסתים הקיים יש את כלל הפתרונות עבור סביבות העבודה:V-100 אשר מספר אוויר קר לעובד,S-200 המתחבר למסיכה פנוראמית או V-500 הנפוץ.
ראשיות למפוחים / קווי אוויר – כלל הראשיות של חברת 3m מותאמות לעבודה עם מפוחי 3m וקווי האוויר.

הליין משלב הגנה מפני אבקות וכימיקלים סדרה S והגנה נשימתית משולבת עם הגנה מכאנית סדרה M.ראשיות אלו הינן מתכוננות ומעניקות נוחות מקסימאלית.
*-מתחת לרמת TLV-סף החשיפה המותר

חטיבת הבטיחות של חברת עמוס גזית מספקת את מיטב המסכות הנשימתיות ושאר ציוד להגנת הנשימה – המתקדם והעדכני ביותר, לשמירה על בטיחות העובדים. 

אנו מייצגים את היצרנים הגדולים והמובילים בעולם בתחום הגנת נשימה כגון: Dräger, Moldex, Sundströ,3m ועוד.

מסכת מגן נשימתית - עמוס גזית

שתף מאמר זה

מאמרים נוספים

פנס ראש מקצועי - עמוס גזית

פנסי ראש

כולנו מכירים אותם וחלקנו גם נעזרים בהם, בין אם לטיולים, סיורים במערות, מקומות חשוכים שונים ובין אם לצרכי עבודה יומית שוטפת. אנו מתכוונים לפנסי ראש

לקריאה נוספת >